Sponsor Dolnoœśląskiej Siatkówki:

Victoria

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w siatkówce plażowej chłopców

00:32, piątek, 18.07.2014 r.
Zapraszamy na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w siatkówce plażowej chłopców - Oborniki Śląskie 26.07. Boiska przy Basenie godzina 10.00.

POPRAWKI W KOMUNIKACIE NR 1 WGiD DZPS

15:44, środa, 16.07.2014 r.

W związku z opublikowaniem przez WR PZPS Przepisów Sportowo - organizacyjnych PZPS, WGiD DZPS dokonał poprawek w Komunikacie NR 1 (2014/2015). prosimy o zapoznanie się z tym dokumentem.

OGÓLNOPOLSKI SYSTEM EWIDENCJI KLUBÓW I ZAWODNIKÓW

19:06, niedziela, 06.07.2014 r.

W związku z ulepszeniem Ogólnopolskiego Systemu Ewidencji Klubów i Zawodników prosimy wszystkich administratorów klubowych o wprowadzanie w systemie adresów e-mailowych oraz nr telefonów (nie obowiązkowo) wszystkich zawodników klubu. Odnośnie zawodników niepełnoletnich podajemy adres e-mail opiekuna prawnego. Brak adresu e-mailowego uniemożliwi sporządzenie druku FO2.  WGiD DZPS.

Najnowsze wyniki
Kadeci, 03.07.2014
Śląskie
Warmińsko-Mazurskie
więcej >>

3
0


25 25 25
19 5 23

Kadeci, 03.07.2014
Mazowieckie
Łódzkie
więcej >>

1
4


13 20 25 15 11
25 25 19 25 15

Kadeci, 03.07.2014
Małopolskie
Podkarpackie
więcej >>

2
3


21 25 25 24 7
25 23 19 26 15

Kadetki, 03.07.2014
Śląskie
Lubelskie
więcej >>

3
1


23 25 25 25
25 13 19 13

Kadetki, 03.07.2014
Mazowieckie
Pomorskie
więcej >>

3
1


25 19 25 25
23 25 23 12

Kadeci, 03.07.2014
Opolskie
Dolnośląskie
więcej >>

0
3


14 13 14
25 25 25

Kadetki, 03.07.2014
Łódzkie
Małopolskie
więcej >>

3
1


25 25 18 26
18 18 25 19

Kadetki, 03.07.2014
Kujawsko-Pomorskie
Warmińsko-Mazurskie
więcej >>

3
0


25 25 26
11 21 24

Pokaż więcej wyników

Najlepsi w ligach
  • III Liga Mężczyzn
      O MIEJSCE I
    1. DOLMAT SIATKARZ OLEŚNICA
    2. MUKS IKAR LEGNICA
      O MEJSCE III
    1. ULKS OPAL KUDOWA ZDRÓJ
    2. ZTS ZĄBKOWICE
    rozgrywki >>
  • III Liga Kobiet
      ERREA III Liga Kobiet
    1. UKS TYGRYSY STRZELIN
    2. AZS UNIWERSYTET PRZYRODNICZY
    3. SMS OLIMP OBORNIKI ŚLĄSKIE
    rozgrywki >>
  • Juniorzy
      Juniorzy
    1. KS BIELAWIANKA - BESTER BIELAWA
    2. KS GWARDIA II WROCŁAW
    3. TS VICTORIA WAŁBRZYCH
    rozgrywki >>
  • Juniorki
      LIGA JUNIOREK
    1. IMPEL GWARDIA WROCŁAW
    2. MKS ŚWIDNICA ŚWIDNICA
    3. UKS TYGRYSY STRZELIN
    rozgrywki >>
  • Kadeci
      GRUPA "C" O MIEJSCA I-IV
    1. TS VICTORIA PWSZ WAŁBRZYCH
    2. MUKS IKAR LEGNICA I
    3. KS GWARDIA WROCŁAW
    rozgrywki >>
  • Kadetki
      GRUPA "C" O MIEJSCA I - IV
    1. IMPEL GWARDIA WROCŁAW
    2. MKS ŚWIDNICA ŚWIDNICA
    3. UKS TYGRYSY STRZELIN
    rozgrywki >>
  • Młodzicy
      FINAŁ A O MIEJSCE 1 - 4
    1. KS GWARDIA WROCŁAW
    2. UKS DEKORIA ŚWIDNICA
    3. UKS DWÓJKA MILICZ
    rozgrywki >>
  • Młodziczki
      FINAŁ O MIEJSCE I - IV
    1. IMPEL GWARDIA I WROCŁAW
    2. MKS ŚWIDNICA
    3. KS OLIMPIA JAWOR
    rozgrywki >>
© 2009 DZPS Wszelkie prawa zastrzeżone